Fundacja Bonum Commune

Fundacja założona w 2002 roku - jednocząca ludzi pragnących wspierać wszystkie przejawy życia społecznego prowadzące do wszechstronnej pomyślności.

Zmiana terminu Konferencji - Zmysły, emocje i cielesność dziecka. Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Polski Pediatryczny Test Zdaniowy

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować wszystkie zainteresowane osoby o zbliżającej się możliwości nabycia Polskiego Pediatrycznego Testu Zdaniowego dla Dzieci. Narzędzia do diagnostyki i terapii m.in. Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego oraz oceny zrozumiałości mowy u dzieci korzystających z aparatów słuchowych i dzieci implantowanych.

Fundacja BONUM COMMUNE od kilku już lat zajmuje się tematyką diagnostyki i terapii w Zaburzeniach Przetwarzania Słuchowego (ang. Auditory Processing Disorder – APD) oraz innych zaburzeniach słyszenia. W naszych działaniach wykorzystujemy jedyne w Polsce narzędzie do diagnostyki i terapii zrozumiałości mowy ( z opracowanymi normami wiekowymi) - Polski Pediatryczny Test Zdaniowy dla Dzieci ( PPTZ-D). Test jest owocem pracy naukowej interdyscyplinarnego zespołu specjalistów pod kierunkiem prof. dr hab. Edwarda Ozimka (UAM Poznań).

Osoby pragnące zakupić PPTZ-D, a nie korzystające do tej pory z tego narzędzia są proszone o kontakt mailowy z Fundacją BONUM COMMUNE.

Każdy nowy użytkownik narzędzia PPTZ-D weźmie udział w szkoleniu zorganizowanym przez Fundację BONUM COMMUNE. Pierwsze Informacje o planowanych terminach szkoleń wkrótce.

Zapraszamy do współpracy!